امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78806
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 68
«ناصر ابوشریف» نماینده جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره سینمای ایران گفت: خوشبختانه سینمای ایران هدفمند و ملتزم ...

«ناصر ابوشریف» نماینده جهاد اسلامی فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره سینمای ایران گفت: خوشبختانه سینمای ایران هدفمند و ملتزم است و بدون اندیشه نیست. سینمای ایران تنها به عواطف نمی‌پردازد و اهداف معلومی دارد. سینمای ایران امت اسلامی را در مسیر صحیح خود کمک کرده است.

وی درباره تاثیری که سینمای ایران می‌تواند بر مقاومت اسلامی فلسطین و لبنان بگذارد نیز اظهارداشت: فیلم‌های ایران در قالب فرهنگی که دارند می‌توانند در مسیری کاملا فرهنگی به حمایت از مقاومت بپردازند. به نظرم حمایت فرهنگی از مقاومت شکل‌های مختلفی دارد که یکی از آنها اکران فیلم‌هایی با همین مضمون است که نقش موثری در توجه دادن امت اسلامی به دشمنان حقیقی و همچنین فلسطین ایفا می‌‌کند.

ابوشریف ادامه داد: ما به سینمای ایران به خاطر موفقیت‌های متعدد آن تبریک می‌گوییم و برای آن آرزوی پیشرفت و توسعه داریم بسوی اهداف حقیقی امت اسلامی.

وی درباره فیلم‌های ایرانی که درباره مقاومت دیده نیز عنوان داشت: مدتی پیش فیلمی دیدم که درباره جنوب لبنان و انقلابیون لبنانی بود، البته اسم آن را به خاطر ندارم. 

ابوشریف همچنین درباره برنامه‌های موثر صداوسیما در کشورهای عربی و گام برداشتن در مسیر کمک به مقاومت تیز تصریح کرد: حتما معتقدم که این اتفاق افتاده و سینمای ایران و رسانه‌های ایران بخشی از طرح کلی مقاومت هستند. این سینما و تلویزیون است که می‌تواند امت را به سمت صحیح پیش ببرد و دشمنان حقیقی آن را بشناساند و درباره رژیم صهیونیستی شاهد حجم خوبی از برنامه‌ها در تلویزیون‌های ایران هستیم.

وی افزود: شبکه آی فیلم هم برنامه‌های خوبی دارد. البته من نمی‌دانم چقدر در کشورهای عربی دنبال می‌شود ولی در برخی کشورها از جمله لبنان، عراق، مصر و در برخی کشورهای مغرب عربی(شمال آفریقا) مخاطبان بسیاری دارد و پیگیری آی فیلم از سوی بینندگان خوب بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها