امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78808
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۴۵
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الموفد المصری»، کمیساریای عالی و مستقل انتخابات عراق اخبار منتشر شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الموفد المصری»، کمیساریای عالی و مستقل انتخابات عراق اخبار منتشر شده مبنی بر به تاخیر افتادن انتخابات در استان «الانبار» عراق را تکذیب کرد.

کمیساریای عالی و مستقل انتخابات عراق اعلام کرد که تمامی مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات در استان «الانبار» مهیا شده است و کمیساریا با همکاری شورای استانی بغداد، ۱۷ بخش اداری را برای برگزاری انتخابات در الانبار بسیج کرده‌اند.

بر اساس این گزارش،بخشهای اداری مسئول برگزاری انتخابات در الانبار عبارتند از: القائم، الرطبة، النخیب، الولید، عانة، رواة، الرمانة، هیت، الفرات، الصقلاویة،حدیثة وبروانة. در شهر «الرمادی» نیز مناطق الخالدیه و الرحاویه مامور پیگیری این امر هستند. در روز رای‌گیری نیز یک طرح ویژه برای جلوگیری از تاثیرگذاری هرگونه حمله تروریستی بر روند انتخابات تدوین شده است.
کمیساریا هرگونه طرح برای به تاخیر انداختن انتخابات در الانبار به دلایل امنیتی را رد کرد.
کمیساریای عالی و مستقل انتخابات عراق هفته پیش اعلام کرد که بیش از ۲۱۶ هزار کارت الکترونیک انتخابات در مناطق امن استان الانبار توزیع شده است.
این انتخابات ۳۰ آوریل در سراسر عراق برای مردم برگزار خواهد شد.

اوضاع امنیتی در فلوجه اجازه برگزاری انتخابات را نمی‌دهد
از سوی دیگر پایگاه خبری «احرار العراق» نوشت که کمیساریای عالی انتخابات اعلام کرده است که در شهر «فلوجه» واقع در استان الانبار، به دلیل بحران امنیتی، هیچ حوزه‌ای برای رای‌گیری باز نخواهد شد اما در سراسر استان الانبار، ۳۷۵ مرکز رای‌گیری باز خواهد بود و انتخابات بر اساس کارتهای الکترونیک توزیع شده در مناطق امن این استان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها