امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7881
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 157
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، شماری از افراد مسلح با حمله به کلیسای سریانی ارتدوکس در شهر دیر الزور در شرق ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوریه، شماری از افراد مسلح با حمله به کلیسای سریانی ارتدوکس در شهر دیر الزور در شرق سوریه وسایل و اسباب موجود در این کلیسا را تخریب و به مقدسات آن بی‌حرمتی کردند.

براساس این گزارش این حمله افراد مسلح خسارات بسیاری به این کلیسا وارد آورد.

افراد مسلح و گروه‌های تروریستی به عمد و به صورت دوره‌ای اقدام به هدف قرار دادن مقدسات دینی و مذهبی سوریه می‌کنند که در آخرین جنایات از این دست اقدام به نبش قبر «حجر بن عدی»، صحابه حضرت علی(ع) در ریف دمشق کردند.

ریف دمشق: تصرف منطقه «دروشا» توسط ارتش سوریه

یگان‌های ارتش سوریه تنها 24 ساعت پس از آغاز عملیات نظامی خود در منطقه «دروشا» در ریف دمشق کنترل کامل این منطقه را به دست آوردند.

در جریان تصرف این منطقه ده‌ها تروریست مسلح کشته و زخمی شدند و انبارهای تجهیزات نظامی افراد مسلح و تونل‌ها و کانال‌های آنها که از آن برای نقل و انتقال سلاح و افراد مسلح استفاده می‌کردند، پس از کشف منهدم شدند.

همچنین گزارش شده است که یگان‌های ارتش سوریه 3 کارگاه ساخت بمب در منطقه «دوما» در ریف دمشق را هدف قرار داده و منهدم کردند که در جریان آن ده‌ها تروریست مسلح کشته شدند.

حمص: حمله خمپاره‌ای به یک منطقه علوی‌نشین

افراد مسلح امروز سه‌شنبه دو گلوله خمپاره به منطقه «عکرمه» شلیک در حمص شلیک کردند که اکثر ساکنان آن را علوی‌ها تشکیل می‌دهند.

این حمله خمپاره‌ای علاوه بر خسارات مادی تلفات جانی نیز به دنبال داشت، اما درباره میزان این تلفات خبری منتشر نشده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار