امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78834
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۵۷
تعداد بازدید: 113
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «وورد تریبون» آمریکا، به نقل از برخی مسئولان انگلیسی، که نامشان را فاش نکرد، خبر ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «وورد تریبون» آمریکا، به نقل از برخی مسئولان انگلیسی، که نامشان را فاش نکرد، خبر داد که دولت انگلیس در اندیشه انتقال تجهیزات نظامی خود در افغانستان به متحدانش در خلیج فارس است.

بنابراین گزارش، این مسئولان اعلام کردند که این تجهیزات ممکن است در پایگاهی در یکی از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، منتقل شود.

این مسئولان همچنین اعلام کردند که انگلیس مسئله تاسیس پایگاه نظامی دائم در یکی از کشورهای خلیج فارس مانند بحرین یا عمان را مطرح کرده‌اند اما به نظر می‌رسد که در نهایت کار، انگلیس در تاسیسات نظامی آمریکا در قطر نیز مشارکت کند.

فیلیپ هاموند وزیر دفاع انگلیس دهم آوریل در کنفرانسی خبری در دوحه اعلام کرده بود که امکان بررسی این موضوع (تأسیس پایگاه دائم نظامی) وجود دارد.

هاموند گفته بود: این موضوع در دست بررسی است و در حال بررسی چگونه اجرا کردن آن هستیم. هر چند هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده، اما قطعا این گزینه‌ای است که در دست بررسی است.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها