امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78876
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در جمع دبیران استان‌ها و معاونان ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در جمع دبیران استان‌ها و معاونان مطالعات و برنامه‌ریزی این حزب در سراسر کشور سخن می‌گفت ضمن تبریک سال جدید و ایام ولادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: حزب موتلفه اسلامی ناچار از توسعه و تعمیق کار کیفی در سال جدید است.

حبیبی بیان داشت: سال آینده انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود و اگر از امروز ما و تمام اصولگرایان با تمام ظرفیت وارد صحنه نشویم، مجلس را به رقبا واگذار خواهیم کرد.

حبیبی افزود: اگر چتر بزرگان بر سر اصولگرایان باشد می‌توانیم از ظرفیت عمده اصولگرایی استفاده کنیم، متاسفانه در انتخابات ریاست جمهوری گذشته تعدد نامزدهای اصولگرایی باعث شکست آنان شد و اگر اصولگرایان با تعدد و تفرقه وارد انتخابات مجلس آینده هم شوند شکست می‌خورند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: ما به عنوان یک حزب برای عملی شدن شعار سال باید ببینیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم و آن را طراحی و اجرا کنیم، باید یکسری افعال حزبی انجام شود تا دستگاههای مختلف در کشور به خود آمده و شعار سال را عملی کنند.

وی در ادامه همچنین با اشاره به چشم انداز حزب موتلفه اسلامی گفت: ایدئولوژی یکی از محورهای مهم کار تشکیلاتی و حزبی است که ما بر اساس چشم انداز باید با تعمیق باورهای اسلامی و تقویت فکر تشکیلاتی و ارتقای سطح آگاهی ایدئولوژیک در رسیدن به استحکام ایدئولوژیک حرکت کنیم.

«بنده معتقدم یکی از دلایل مهم عدم انشعاب و انشقاق موتلفه اسلامی در طول 50 سال عمر خود محکم بودن مبانی فکری آن است.»

حبیبی در ادامه با تاکید بر لزوم کادرسازی اظهار داشت: همانگونه که یک پزشک برای بیمار نسخه می‌نویسد ما برای اداره کشور باید نسخه و کادر داشته باشیم،‌ همه افعال حزب باید با چشم انداز آن ارتباط داشته باشد و در غیر اینصورت کار خوب بی ربط می‌شود.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به لزوم برخورداری احزاب از دو نوع توسعه کیفی و کمی گفت: باید در زمینه این دو نوع توسعه همت ویژه داشته باشیم چراکه حزب در مقابل رفع همه نوع مطالبات مردم باید برنامه داشته باشد چراکه ارتباط با مردم باعث می‌شود توسعه کمی و کیفی تحقق یابد.

حبیبی قدرت موج آفرینی اصولی منطبق با موازین نظام را ضروری دانست و گفت: اگر تمام تاکتیک‌ها و تکنیک‌ها را در انتخابات به کار ببریم اما فضای کشور در دست اصولگرایان نباشد فایده ای ندارد چراکه متاسفانه رقبای اصولگرایی سازمان یافته در جهت عدم کارآمدی جریان اصولگرایی کار می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها