امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78884
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 31
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در بیانیه‌ای برغیرقانونی بودن حفرتونل گلاب 2  تاکید و خواستار تعطیلی ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در بیانیه‌ای برغیرقانونی بودن حفرتونل گلاب 2  تاکید و خواستار تعطیلی این پروژه توسط شورای عالی آب شدند.
متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

پیرو بیانیه شماره یک این مجمع در رابطه با دعوت از مردم استان در روز پنج شنبه جهت استماع پیگیریهای قانونی مبحث آب استان در چهارراه بازار شهرکرد، به اطلاع مردم استان می‌رساند مجمع نمایندگان استان همچنان بر اجرای قانون و اقدام کارشناسی انتقال آب بین حوزه‌ای تاکید و اعتقاد داریم روش انتقال آب تونل بهشت آباد توجیه اقتصادی، کشاورزی و زیست محیطی نداشته و باید تغییر و به تصویب شورای عالی آب برسد و همچنین حفر تونل گلاب 2 غیرقانونی، فاقد مجوز 215، مجوز زیست محیطی و بقیه مجوزها بوده که هرچه سریعتر باید توسط شورای عالی آب تعطیل گردد.

بر همین اساس گردهمایی روز پنجشنبه مورخ 28/1/93 را در راستای اطلاع رسانی به مردم شریف دانسته و هرگونه تحرک و شعارهای تنش‌زا و تجمع غیرقانونی در این خصوص را محکوم و ضمن احترام برای مردمان استانهای همجوار از متولیان‌ آ‌ب کشور تقاضای رسیدگی به مشکلات را داشته ضمن اینکه از ابزارهای قانونی در اختیار از قبیل سوال و استیضاح استفاده خواهیم کرد تا به حقوق قانونی مردم استان جامه عمل بپوشانیم. ضمناً از پیگیریهای دولت ، استاندار ، شورای صیانت از آب استان و مردم شریف استان تشکر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار