امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78888
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۱
تعداد بازدید: 140
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به صحبت‌های خاتمی درخصوص دفاع از جمهوریت نظام گفت: سخنان ایشان و نادرستی آنها برای همه اظهرالشمس است.

وی افزود: در انتخابات سال 88 با وجود اینکه فاصله‌ای بین آرای دو نامزد به بیش از 11 میلیون نفر می‌رسید با این حال پس از اعلام نتایج به نتیجه انتخابات تن ندادند.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: با وجود همین مسئله این افراد نمی‌توانند درخصوص حفاظت از جمهوریت نظام مطلبی را بیان کنند.

سلیمانی گفت: در دوران آقای خاتمی بارها پیش آمده بود که شخصی برنده انتخابات در داخل یک دانشکده شده بود اما حکم به نام شخص دیگری زده می‌شد و این در حالی است که در آن زمان اوج گسترش دموکراسی البته به نقل از آقایان بود.

وی افزود: به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان بین جمهوریت و اسلامیت نظام گیر کرده‌اند و نمی‌توانند تصمیم خود را در این‌باره به درستی اعلام کنند.

سلیمانی گفت: حالا آقای خاتمی باید به این سئوال جواب دهند که چگونه می خواهد از جمهوریت با توجه به سوابق ایشان توجه کنند. خاتمی در هفتاد و پنجمین جلسه بنیاد باران بر ضرورت و اهتمام اصلاح طلبان از جمهوریت نظام تاکید کرده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها