امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78904
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 132
مجتبی شاکری عضو جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به اظهارات اخیر خاتمی ...

مجتبی شاکری عضو جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در واکنش به اظهارات اخیر خاتمی مبنی بر دفاع تمام قد وی از جمهوریت نظام اظهار داشت: خاتمی کوتاه‌قدی خود

را در فتنه 88 نشان داده چرا که وی و همفکرانش در سال 88 با اقدامات خود استقلال و جمهوریت نظام را زیر سؤال بردند.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی اصول و خطوط قرمز مشخصی دارد که اگر کسی خود را مدافعش می‌داند باید به آن پایبند باشد بنابراین نظام جمهوری اسلامی ایران نیازی به دفاع تمام‌قد افرادی چون خاتمی ندارد چرا که این نظامی مردمی است و مردم در پای آرمان‌ها و اصول انقلاب خود ایستاده‌اند.

شاکری با اشاره به هنجارشکنی‌های خاتمی و همفکرانش در سال 88 تصریح کرد: در سال 88 شاهد بودیم که وی و همفکرانش در مقابل شعارهای فتنه‌گران 88 مانند «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» و «شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه» سکوت کردند که این امر موجب گستاخی فتنه‌گران و نظام استکبار شد.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان تأکید کرد: گفته می‌شود که خاتمی قصد اظهار ندامت و پشیمانی از اقدامات خود در سال 88 دارد که اگر چنین پشیمانی برای او حاصل شده بهتر است صریحا اعلام کرده و تبری خود را از شعارها و رفتارهای ساختارشکنانه بیان کند.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار