امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78906
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۸
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراسم تقدیر از برنامه‌های برتر نوروز فاطمی سیما بعد از ظهر امروز با حضور علی دارابی معاون سیما، تقدس‌نژاد ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مراسم تقدیر از برنامه‌های برتر نوروز فاطمی سیما بعد از ظهر امروز با حضور علی دارابی معاون سیما، تقدس‌نژاد معاون اداری مالی سیما، سردار بهمن کارگر، سردار منتظرالمهدی، حجت‌الاسلام شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، جمعی از هنرمندان تلویزیون و نمایندگان رسانه‌های جمعی در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

بنابراین گزارش، در این مراسم شهاب مرادی در سخنانی گفت: کار در تلویزیون بسیار سخت است، کسانی که تلویزیون را نقد و یا عیب‌جویی می‌کنند به این نکته توجه ندارند که تلویزیون رسانه‌ای است که میخواهد پاک، جذاب و طناز باشد به همین دلیل کار بسیار سختی در پیش رو دارد.

وی ادامه داد: تلویزیون موفق است و برنامه‌های خوبی هم دارد و مردم آثاری نظیر پایتخت را دوست دارند، مردم سریال «پایتخت» و نقی و خانواده‌اش را پذیرفته‌اند ضمن اینکه باید بگویم مردم برنامه‌هایی نظیر سمت خدا، تا نیایش و امشب‌ها را می‌بینند و باور دارند. همچنین «قندپهلو» ابتکار بسیار خوبی است که انتظار می‌رود تکرار شود.

ادامه دارد...

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها