امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78914
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۳۸
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نوجوانان ایران که به منظور حضور در چهارمین دوره رقابت‌های جام رومی در ترکیه به سر می‌برند در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نوجوانان ایران که به منظور حضور در چهارمین دوره رقابت‌های جام رومی در ترکیه به سر می‌برند در روز نخست چهار مدال رنگارنگ کسب کردند.

نوجوانان ایران پس از رقابت‌های دور مقدماتی و حضور در جمع شناگران فینالیست در ماده های 100 متر کرال پشت و 50 متر قورباغه نشان طلا را به دست آوردند. امیرمحمد سرابی با زمان 31 ثانیه و 28 صدم ثانیه در 50 متر قورباغه صاحب نشان طلا شد. مقام نخست 100 متر کرال پشت نیز به محمد صحافی مقدم رسید. صحافی مقدم با ثبت زمان یک دقیقه و دو ثانیه و 10 صدم ثانیه به این مقام دست یافت.

امیرمحمد سرابی در فینال 50 متر آزاد هم به آب زد. این شناگر توانست با زمان 25 ثانیه و 19 صدم ثانیه نشان نقره را کسب کند. 100 متر پروانه نیز محل درخشش شناگران ایرانی بود. امیررضا علی اصغرزاده علیایی با زمان یک دقیقه و چهار ثانیه و چهار صدم ثانیه به نایب قهرمانی این ماده رسید.

دو فینالیست دیگر ایران نیز علی ماله میرچگینی و سید بنیامین نوفل بودند. چگینی در صد متر کرال پشت به مقام چهارم بسنده کرد. بنیامین نوفل نیز با نمایش درخور توجه خود به عنوان چهره مسابقات در ماده 50 متر آزاد معرفی شد.

* زمان‌های ثبت شده توسط شناگران ایران در فینال:

محمد صحافی مقدم، مقام نخست در 100 متر کرال پشت با زمان 1.02.10

امیر محمد سرابی، مقام نخست در 50 متر قورباغه با زمان 31.28

امیر محمد سرابی، مقام دوم در 50 متر آزاد با زمان 25.19

امیررضا علی اصغرزاده، مقام دوم در 100 متر پروانه با زمان 1.04.04
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها