امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78923
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، علیرضا حاجیونی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش دشتستان اظهار داشت: توسعه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتستان، علیرضا حاجیونی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش دشتستان اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های بهداشت و درمان در دشتستان مورد تاکید و توجه قرار دارد و در این مسیر اهتمام خاصی داریم.

وی افزود: کیفیت‌بخشی به خدمات بهداشت و درمان در شهرستان دشتستان به ویژه در مناطق روستایی مورد تاکید و توجه قرار دارد و در این مسیر نهایت تلاش را انجام می‌دهیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان خاطرنشان کرد: اجرای طرح تغذیه سالم در مدارس مورد تاکید و توجه این مدیریت قرار دارد و امیدوار هستیم به اهداف مورد نظر برسیم.

حاجیونی تصریح کرد: تهیه پکیج تغذیه سالم مدارس در دستور کار قرار دارد و تا مهرماه و آغاز سال تحصیلی آینده این مهم در مدارس شهرستان دشتستان اجرایی و عملیاتی می‌شود.

وی اضافه کرد: برنامه‌های آموزشی و بهداشتی به زودی تدوین شده و در سال آینده تحصیلی در مدارس شهری و روستایی دشتستان عملیاتی و اجرایی می‌شوند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان ابراز داشت: توسعه مراکز بهداشتی و درمانی و تجهیز خانه‌های بهداشت روستایی نیز مورد تاکید شبکه بهداشت قرار دارد و امیدوار هستیم این مهم تداوم یابد.

حاجیونی از تخصصی شدن بیمارستان 17 شهریور برازجان خبر داد و گفت: این مهم با تلاش شبانه‌روزی در سال جاری محقق خواهد شد.
انتهای پیام/2452/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها