امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78930
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الناز فطیر خورانی، دبیر نهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی مؤسسه فرهنگی و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الناز فطیر خورانی، دبیر نهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی مؤسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در نشست خبری که امروز در این مؤسسه برگزار شد، اظهار داشت: 2500 دانش‌‌آموز در جشنواره سال گذشته شرکت کردند که با توجه به کیفیت خوب پروژه‌ها در سال گذشته، مراجعات در جشنواره نهم بیشتر بود.

وی با اشاره به افزایش حضور دانش‌آموزان شهرستانی در این جشنواره گفت: دانش‌آموزان از 20 استان در این جشنواره حضور می‌یابند و امسال حتی از چند روستا نیز دانش‌آموزان در جشنواره پژوهش‌های دانش‌آموزی شرکت کردند.

فطیر خورانی ادامه داد: امسال 3 هزار دانش‌آموز در قالب یک‌هزار گروه شامل 215 گروه در غرفه دانش‌آموزی، 468 گروه در سمینارها و 198 گروه در بخش مسابقات در جشنواره پژوهش‌های دانش‌آموزی تبیان شرکت کردند.

وی افزود: با توجه به حجم کار، به جز مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی، تمام سمینارها در دانشکده اقتصاد و یکی از مسابقات در دانشکده ریاضیات برگزار می‌شود؛ در بخش سمینارها، دانش‌آموزان مانند دفاع پایان‌نامه در کلاس‌ها حضور دارند و ۲ داور نیز به داوری ارائه پروژه آنها می‌پردازد.

دبیر نهمین جشنواره پروژه‌های دانش‌آموزی تبیان گفت: این جشنواره از ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا ظهر روز جمعه ۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت؛ مراسم اختتامیه نیز عصر روز جمعه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار می‌شود و از ۷۰ گروه برتر تجلیل خواهد شد.

وی افزود: دانش‌آموزان از هر ۳ مقطع در این جشنواره حضور دارند اما ۷۰ درصد شرکت کنندگان، دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم هستند؛ ضمن اینکه بیش از ۲ هزار نفر از شرکت‌کنندگان، دانش‌آموزان دختر هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها