امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78931
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد‌رضا صالحی پیش‌از ظهر امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد‌رضا صالحی پیش‌از ظهر امروز در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بیرجند اظهار داشت: در 6 ماهه نخست سال گذشته 2 هزار و 609 قلم لوازم آرایشی توسط ماموران نیروی انتظامی بیرجند کشف و ضبط شده است.

وی با بیان این‌که همچنین در سال گذشته 3 هزار و 633 قلم کالای دارویی در این شهرستان کشف شده است، تصریح کرد: در 6 ماهه نخست سال گذشته 413 قلم و در شش ماهه دوم سال گذشته 3 هزار و 220 قلم مواد دارویی توسط نیروهای انتظامی بیرجند کشف شده است.

نماینده نیروی انتظامی بیرجند در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیرجند اذعان داشت: در طی سال گذشته 47 دستگاه صوتی و تصویری و 6 دستگاه موبایل قاچاق در بیرجند کشف شده است.

صالحی ادامه داد: همچنین در این مدت 61 دستگاه لوازم خانگی و یک‌هزار و 132 مورد لوازم یدکی که به صورت قاچاق وارد بیرجند شده بود توسط نیروهای انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 56 هزار و 180 نخ سیگار قاچاق در بیرجند کشف شده است، یادآور شد: همچنین در این مدت 79 هزار و 941 لیتر سوخت قاچاق توسط نیروهای انتظامی کشف شده است.

نماینده نیروی انتظامی بیرجند در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد: طی سال گذشته در بخش احشام، 284 راس گوسفند و 38 نفر شتر قاچاق در این شهرستان کشف شده است.

صالحی افزود: همچنین در مدت ذکر شده 74 کیلوگرم چای قاچاق و 95 هزار و 919 قلم موارد خوراکی در بیرجند توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شده است.

وی به تعداد دستگیر شدگان در ارتباط با قاچاق کالا و ارز در طی سال گذشته اشاره کرد و اذعان داشت: در این ارتباط 517 نفر دستگیر شدند.

نماینده نیروی انتظامی بیرجند در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در سال گذشته بیش‌از 21 تن میوه و 22 تن فرآورده‌های چوبی قاچاق در شهرستان کشف و ضبط شده است.

صالحی به رتبه‌های کشفیات کالاهای قاچاق در بیرجند طی سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: به ترتیب دخانیات، پارچه و البسه، میوه و کمپوت، لوازم آرایشی و بهداشتی، آرد و احشام بیشترین رتبه‌ها را در آمار کشفیات قاچاق در این مدت داشته‌اند.
انتهای پیام/22481/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها