امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78936
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، محمد هادی ایمانیه بعد ازظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از طرح‌های درمانی و خدماتی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، محمد هادی ایمانیه بعد ازظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از طرح‌های درمانی و خدماتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های ابلاغی کشور به‌زودی از سوی وزارت بهداشت بسته‌های سلامت در اختیار بیمارستان‌های کشور به ویژه استان فارس قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه از هفته آینده هیچ بیماری برای خرید دارو و تجهیزات پزشکی به خارج از بیمارستان مراجعه نخواهد کرد، افزود: یکی از دلایل نارضایتی بیماران خرید دارو در خارج از بیمارستان بوده که با اجرایی شدن این طرح علاوه بر جلوگیری از وقت، کمک شایانی به هزینه درمان بیمار می‌کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خاطرنشان کرد: برای اجرایی شدن بسته‌های خدماتی از این پس تمام کادر پزشکی، درمانی و خدماتی از صبح تا هشت بعد از ظهر در محل کاری خود حضور دارند تا درد و رنج مردم از کم‌توجهی‌ها کاهش یابد و در این زمینه پرستاران سفیران  خدمتگزار به مردم می‌شوند.

ایمانیه تصریح  کرد: یکی دیگر از طرح‌های در دست اجرای دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اجرایی شدن طرح هتل لینگ یا ارائه خدمات بیمارستانی است، که با تحقق این طرح در سال جاری هیچ بیمارستانی در این استان با مشکل تجهیزات روبه‌رو نمی‌شود.

وی بیان داشت: برای رفاه حال بیماران علاوه بر بیمارستان‌های شهید دستغیب، رجایی، فقیهی و چمران که مجهز به بخش‌های وی آی پی هستند بیمارستان‌های حافظ و نماز نیز به‌زدودی به این بخش مجهز می‌شوند.
انتهای پیام/2448/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها