امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78937
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، پیمان پترام‌فر بعد از ظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از این بخش در گفت‌‌وگو با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، پیمان پترام‌فر بعد از ظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از این بخش در گفت‌‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بیمارستان شهید دستغیب شیراز با 70 سال قدمت یکی از بیمارستان‌های قدیمی کشور است که با تلاش‌های انجام شده تا سال 95 به یکی از مجهزترین بیمارستان‌های آموزشی درمانی جنوب کشور تبدیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در حاکمیت بالینی نیز بیمارستان شهید دستغیب شیراز جزو 10 بیمارستان کشور است که در دو سال گذشته شاهد توسعه فضای درمانی و خدماتی آن با زیربنای 3 هزار و 500 متر مربع با اعتباری افزون‌بر 3.5 میلیارد تومان بوده‌ایم.

رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز تصریح کرد: بخش وی آی پی بیمارستان شهید فقیهی برای خدمات‌دهی مطلوب به بیماران نیاز به 15 نیرو دارد که با تمهیدات انجام شده علاوه بر رفع مشکل نیروی انسانی، خدماتی و درمانی تعداد تخت‌های آن از هشت تخت به 14 تخت افزایش می‌یابد.

پترام‌فر بیان داشت: هزینه‌های بخش وی آی پی بالاتر از تعرفه‌ها دولتی بوده و برای برطرف کردن از این معضل  قرار است بیمه‌های تکمیلی آن را پوشش دهند.

وی همچنین در بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بیمارستان شهید فقیهی افزود: این دومین بیمارستانی است که پس از تهران دارای دستگاه شتاب‌دهنده خطی برای درمان بیماران سرطانی شده است.

رئیس بیمارستان شهید فقهیی شیراز اضافه کرد: دستگاه شتاب‌دهنده خطی بیماران سرطانی با اعتباری بالغ‌بر 4.5 میلیارد تومان خریداری و در اختیار این بیمارستان قرار گرفته است.
انتهای پیام/2448/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها