امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78939
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت پلیس راهور، سرهنگ سید تیمور حسینی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از سلب اعتماد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سایت پلیس راهور، سرهنگ سید تیمور حسینی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از سلب اعتماد مردم از پلیس راهور دیگر طرح‌های هیجانی و تشدید یک روزه یا یک هفته‌ای که به فراموشی سپرده می‌شود و اجرای آن به مراتب مخرب تر و پر هزینه‌تر است در شهر تهران متوقف شد.

وی ادامه داد:در دوره جدید از این اقدامات دوری شده و سعی می‌کنیم در کمال آرامش و با عقلانیت و تدبیر برنامه‌ها را برای ارتقا انضباط ترافیکی اجرا کنیم.

رئیس پلیس راهور تهران گفت: نباید به خاطر یک طرح مقطعی که آثارش کوتاه مدت است اعتماد مردم را سلب کنیم.

وی با اعلام این مطلب که برخورد با تخلفات براساس قانون انجام می‌شود، تاکید کرد: باید برای همه تخلفات و جلوگیری از ارتکاب آنها برنامه داشته باشیم.

 رئیس پلیس راهور تهران افزود: در برنامه جدید پلیس راهور تهران با تخلفاتی همچون تجاوز به گذرگاه عابر پیاده، سرعت غیرمجاز، لایی کشی، نبستن کمربند ایمنی، تردد در خطوط ویژه، صحبت با تلفن همراه و موتور سواران مزاحم که به انضباط ترافیکی شهر خدشه وارد می‌کنند به صورت ویژه برخورد می‌شود.

حسینی از ساماندهی خطوط ویژه پایتخت خبر داد و افزود: خط ویژه تنها مسیر تعریف شده برای گروه‌هایی خاص از خودروهاست که در مرحله اول اتوبوس‌ها و در مرحله بعدی خودروهای امدادی و سایر خودروهایی که بنا به شرایط از پلیس مجوز گرفته‌اند می‌توانند در آن تردد کنند.

 رئیس پلیس راهور تهران خاطر نشان کرد: به منظور ساماندهی این خط و جلوگیری از ورود خودروهای غیر مجاز بنا بر قانون خودروهای غیرمجاز اعمال قانون می شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها