امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78940
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی طی 24 ساعت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی طی 24 ساعت گذشته و با تشدید اقدامات کنترلی، 226دستگاه خودرو که خلافی بیش از یک میلیون تومان داشتند، شناسایی شدند و از ادامه تردد آنها در محورهای مواصلاتی پایتخت جلوگیری به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، طبق قانون در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام نموده و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، خودرو توقیف و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.

علاوه بر وقوع یک فقره تصادف فوتی که منجر به کشته شدن یکی از شهروندان شده‌است، 91مورد تصادف جرحی و 81 فقره تصادف خسارتی نیز در نقاط دیگر سطح پایتخت رخ داده است.

علاوه بر کشف سه دستگاه خودرو مسروقه بلاصاحب از سوی مأموران راهور تهران بزرگ با اجرای طرح انضباط ترافیکی و تشدید برخورد با رانندگان و موتورسیکلت سواران متخلف موفق شدند 639دستگاه خودرو و 395دستگاه موتورسیکلت متخلف را به علت حرکت خلاف جهت، نداشتن پلاک، به همراه نداشتن گواهینامه، نقص فنی، مخدوش بودن پلاک، سرعت و سبقت غیر مجاز و تخلفات حادثه ساز توقیف و به پارکینگ منتقل کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها