امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78946
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جهانگیری در آستانه برپایی هفدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد جهانگیری در آستانه برپایی هفدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی(ایران هلث) که 25 تا 28 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برپا می شود با اعلام این خبر افزود: بحث گردشگری سلامت با توجه به جایگاه مطلوب دانش پزشکی ایران در منطقه از یک سو و از سوی دیگر ارزانی این خدمات در کشور، نسبت به دیگر کشورها، یکی از راه هایی است که به کمک آن می توان ارز آوری مناسبی برای کشور ایجاد کرد.
 
 وی ادامه داد: در 4 سال گذشته درآمد ارزی گردشگری سلامت فقط 5 برابر صادرات تجهیزات پزشکی و دارو بوده که این رقم در سال 92 به دو برابر افزایش یافته است.
 
جهانگیری تصریح کرد: با توجه به اهمیت این موضوع، سازمان نظام پزشکی کشور برای اولین بار بخش گردشگری سلامت را در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث مدیریت می کند.
 
وی افزود: در این نمایشگاه، جایگاهی به ارائه و معرفی بخش گردشگری سلامت اختصاص یافته که در آن تعدادی از بیمارستانها، مراکز جراحی محدود و آژانس های مسافرتی با هدف توسعه گردشگری سلامت فعالیتهای خود را معرفی می کنند.
 
معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی کشور، هدف از شرکت سازمان نظام پزشکی در بخش گردشگری سلامت نمایشگاه

ایران هلث را معرفی توانمندی خدمات سلامت برشمرد و اظهار داشت: با سرمایه گذاری هر چه بیشتر در این بخش انتظار می رود، علاوه بر ارزآوری مناسب این حوزه با اشتغالزایی مناسب بتوان در جهت کاهش بیکاری اقدامات موثری انجام داد.
 
وی گفت: ضروری است، دولت با تقویت جایگاه گردشگری سلامت، زمینه ارائه خدمات این حوزه را در سطح بین المللی فراهم آورد تا ایران با برخورداری از جایگاهی رقابتی با دیگر کشورهای منطقه بتواند، نسبت به جذب توریسم سلامت اقدام کند.
 
بزرگترین تولیدکنندگان داخل و خارج کشور در زمینه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث که 25 تا 28 اردیبهشت در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار  می‌شود، گردهم می آیند.
 
در این نمایشگاه که دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در منطقه بعد از نمایشگاه عرب هلث به شمار می رود، واردکنندگان و تولیدکنندگان تجهیزات فوق به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها