امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78949
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش فارس، حجت الاسلام و المسلمین امرودی ضمن بیان این مطلب افزود: طی سال های اخیر علاوه بر انجام حمایت های معنوی و غیر مالی اقدامات زیادی در خصوص ...

به گزارش فارس، حجت الاسلام و المسلمین امرودی ضمن بیان این مطلب افزود: طی سال های اخیر علاوه بر انجام حمایت های معنوی و غیر مالی اقدامات زیادی در خصوص ساخت، تعمیر، تجهیز و بازسازی مساجد شهر انجام شده است.

وی گفت: در حال حاضر ساخت و تکمیل 142 مسجد در برنامه سال جاری پیش بینی شده شده است. خوشبختانه باید اذعان کرد که طی سال جاری شاهد افتتاح و اتمام عملیات اجرایی برخی از مساجد نیز خواهیم بود.

قائم مقام معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران ادامه داد: ساخت 25باب مسجد دو درب در مدارس شهر تهران به منظور استفاده اولیاء مدارس، دانش آموزان و شهروندان محلی بر طبق تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش در سال جاری آغاز می شود.

حجت الاسلام و المسلمین امرودی گفت: همچنین ساخت 28 مسجد در بوستان های پایتخت با توجه به جانمایی های انجام شده و طی همکاری با سازمان پارک ها و فضای سبز همچنین شرکت توسعه فضاهای فرهنگی در دستور کار قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: با توجه به تاکید شهردار تهران مساجد مذکور حتی الامکان  در معابر اصلی احداث و به صورت هیات امنائی اداره خواهند شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها