امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78952
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شهین‌دخت ملاوردی در نخستین همایش تجلیل از بانوان جهادگر شهر تهران که عصر امروز در فرهنگسرای شفق و با همت ستاد ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، شهین‌دخت ملاوردی در نخستین همایش تجلیل از بانوان جهادگر شهر تهران که عصر امروز در فرهنگسرای شفق و با همت ستاد ساماند‌هی فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد شورای اسلامی شهر تهران و با حضور مهمانان ویژه از جمله حجت‌الاسلام طباطبایی استاد اخلاق، احمد مسجدجامه‌ای رئیس شورای شهر تهران و حجت‌الاسلام ناصحی، مجتبی شاکری و معصومه آباد از اعضای شورای شهر تهران برگزار شد اظهار داشت: نقشی که حضرت امام خمینی(ره) داشتند برای جایگاه زن ایرانی و با نگاه روشن ایشان و سخنان حکیمانه حضرت امام(ره) حجت را برای همه تمام کردند.

وی تصریح کرد: زنان ما نقش مهمی را در دوران پیش از انقلاب، بعد از انقلاب و همچنین در مقاطع مختلف از جمله دفاع مقدس و دوران سازندگی داشتند.

ملاوردی با بیان اینکه این ایام فرصتی برای بازخوانی نقش‌آفرینی زنان ایرانی است، گفت: باید این فرصت‌ها را غنیمت بشماریم.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، تصریح کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری سال 93 را سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری کرده‌اند زنان می‌توانند در تحقق منویات مقام معظم رهبری گام‌های خوبی را بردارند.

وی افزود: در مقوله سیاست اقتصاد مقاومتی و عدالت‌محوری نیز زنان می‌توانند مؤثر باشند.

وی با بیان اینکه بیش از نیمی جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند، گفت: زنان سرمایه کشور هستند و نباید برای تحقق سیاست‌های کشور این سرمایه را نادیده بگیریم.

ملاوردی خاطرنشان کرد: زنان می‌توانند در اقتصاد مقاومتی و در عزم ملی و مدیریت جهادی کمک شایانی را به کشور داشته باشند و زنان بخش مهمی از این سیاست هستند.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، گفت: زنان به برکت خون مطهر شهدا و امکانات انقلاب و ایثارگری مادران شهدا و جانبازان و البته اراده خودشان در بالاترین سطح ممکن و تحقیقات قرار دارند و در خدمت به منافع و توسعه ملی گام بر می‌دارند.

وی با اشاره به رویکرد دولت تدبیر و امید به موضوع اعتدال‌گری و عدالت‌محوری گفت: زنان در افزایش تولید ملی و همچنین توجه به تولیدات کالاهای داخلی ومدیریت آنها نقش بسزایی را دارند.

ملاوردی افزود: زنان در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و با سمت و سوق دادن اعتبارات و مدیریت خانواده می‌توانند نقش مهمی را در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها ایفا کنند.

ملاوردی در پایان گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد می‌تواند نقش مهمی را در سطح جامعه داشته باشند و نباید این فرصت از دست برود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها