امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78954
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین همایش تجلیل از بانوان شهر تهران عصر امروز به همت ستاد ساماندهی فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌ نهاد شورای اسلامی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، نخستین همایش تجلیل از بانوان شهر تهران عصر امروز به همت ستاد ساماندهی فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌ نهاد شورای اسلامی شهر تهران در فرهنگسرای شفق برگزار شد.

این مراسم قرار بود رأس ساعت 14 برگزار شود که به دلیل عدم حضور مهمانان با یک ساعت تأخیر آغاز شد.

حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی استاد اخلاق،شهین‌دخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری،احمد مسجدجامعی، رئیس شورای شهر تهران،حجت‌الاسلام ناصحی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر و مجتبی شاکری عضو شورای شهر تهران حضور داشتند.

در این مراسم برخی خانواده‌های شهدا و جانبازان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم الهه راستگو، رئیس ستاد ساماندهی فعالیت‌های سازمان‌های مردم‌نهاد شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از حضور بانوان در این جلسه اظهار داشت: فعالیت‌های این ستاد در بخش‌های مختلف در سال جاری ادامه خواهد داشت.

حجت‌الاسلام طباطبایی در ادامه پشت تریبون قرار گرفت و در خصوص ویژگی‌های حضرت زهرا(س) و زنان سخنانی را مطرح کرد.

در ادامه این مراسم از برخی مادران شهدا از جمله مادر شهید بهروز صبوری، شهید علیرضا فتوحی، شهید فرشید معصومی، شهید تقی‌پور رضایی و همچنین از صدیقه شاکری همسر شهید، تقدیر و تجلیل کردند.

ملاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری سخنران بعدی این مراسم بود که پس از اتمام سخنرانیش و علی‌رغم درخواست‌های خبرنگاران حاضر به مصاحبه نشد و یکی از همراهان وی با بیان این جمله که خبرنگاران می‌توانند برای مصاحبه در برنامه بعدی خانم ملاوردی در هتل هما حضور پیدا کنند محوطه فرهنگسرای شفق را ترک کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار