امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78956
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، حسین انواری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از  اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، حسین انواری درگردهمایی مدیران این نهاد با اشاره به سخن رهبری مبنی بر اینکه کار در کمیته امداد شغل محسوب نمی‌شود و با اشتغال در سایر نهادها تفاوت دارد، بیان داشت: کمیته امداد نهادی مردمی است که باید در آن به فکر تولید و مردمی شدن آن باشیم و حضور کارشناسان و کارکنان فقط به عنوان نظارت بر امور باشد.

عضو شورای مرکزی این نهاد به تشریح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از نظر مقام معظم رهبری پرداخت و افزود: اقتصاد هدف میانی برای رسیدن به هدف الهی است چرا که اگر اقتصاد ثبات پیدا کند آرامش، دین و تربیت در مددجو به تعادل می‌رسد.

انواری با اشاره به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به عنوان نامگذاری سال جاری، بیان داشت‌: تعالی فکری و فرهنگی، استحکام اقتصاد خانواده، گسترش شبکه نیکوکاری با محوریت مساجد و سبک مدیریت جهادی در راستای منویات مقام معظم رهبری به عنوان 4 محورکاری و عملیاتی این نهاد در سال جاری قرار گرفته است.

عضو شورای مرکزی کمیته امداد در ادامه ایجاد نشاط در خانواده‌های تحت پوشش را از آثار فعالیتهای رضایت بخش مدیران دانست و گفت: مدیران باید به گونه‌ای مددجو را هدایت کنند تا به تعادل جسمی و روحی برسد، که لازمه این امر داشتن سبک مدیریت جهادی منطبق بر ارزشهای دینی و سیره نبوی و فاطمی است.

وی عملکرد امدادگران در کشور را موفق دانست و افزود: کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده‌های مددجو توانسته در زمینه تولید در کشور الگو باشد و به این نهاد به عنوان جایگاه عرصه فکر، تدبیر و حل معضلات اجتماعی نگاه شود.

انواری در پایان سبقت در حوزه خیرات و نیکوکاری را نماد حرکت جهادی برشمرد و اضافه کرد: توانسته‌ایم در سال جاری و در لبیک به فرامین رهبری الگوهای جدیدی با نگاه ارزشی و دینی ایجاد کنیم تا از هرگونه تملق گویی به دور باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها