امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78957
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به ساز و کارهای پیش بینی شده از سوی هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان، اعضای این مؤسسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با توجه به ساز و کارهای پیش بینی شده از سوی هیأت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان، اعضای این مؤسسه در صورت تمایل به ادامه فعالیت و عضویت خود در صندوق می‌توانند پس از بازنشستگی نیز عضویت خود را حفظ کرده و همانند سایر اعضای صندوق از سرمایه گذاری های صندوق، سود سالانه دریافت کنند.
بر اساس بخشنامه شماره 800 صندوق ذخیره فرهنگیان و برپایه اصلاحات صورت گرفته در اساسنامه مؤسسه، فرهنگیانی که به افتخار بازنشستگی نایل می شوند، همچنان در عضویت صندوق باقی می مانند و در صورت عدم تمایل به عضویت می توانند یک ماه قبل در خواست کتبی خود را به اداره منطقه محل خدمت خود ارائه دهند.
پیش از این، عضویت فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان پس از صدور حکم بازنشستگی معلمان لغو می‌شد؛ با تغییرات مدیریتی ایجاد شده در صندوق و تغییر فاز فعالیت‌های شرکت‌ها، فرهنگیان عضو و بازنشستگان علاوه بر بهره‌مندی از سود فعالیت‌ها و واریزی دولت از خدمات ضمن خدمت متنوعی که ارائه خواهد شد، بهره‌مند می‌شوند.
شایان ذکر است که دستورالعمل عضویت مجدد بازنشستگان سال‌های پیش نیز به زودی به ادارات کل استانی ابلاغ می شود و آنان نیز می‌توانند در خواست خود را مبنی بر عضویت دوباره در صندوق ذخیره تحویل و به عضویت این مؤسسه درآیند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار