امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78961
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سریال قصه‌های مجید از جمله سریال های دوست داشتنی دهه 70 است. بخش‌هایی از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سریال قصه‌های مجید از جمله سریال های دوست داشتنی دهه 70 است.

بخش‌هایی از داستان این سریال در یک مدرسه می گذرد؛ مدرسه شهید حلبیان اصفهان همان مدرسه سریال قصه‌های مجید است که بیش از 80 سال دارد و روزهای کهنسالی را می گذراند.

این روزها مدرسه سریال قصه‌های مجید در شرایط خوبی نیست و چشم انتظار توجه ویژه مسئولان است.

محمدحسین سجاد، مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان در خصوص وضعیت این مدرسه خبرنگار فارس گفت: متأسفانه در بارندگی های زمستان قبل، بخشی دیگری از ساختمان یعنی ضلع شرقی آن، آسیب دید و بخشی فرو ریخت.

وی ادامه داد: با کار مشترکی که با میراث فرهنگی انجام دادیم، در حال حاضر کار مرمت ساختمان در حال انجام است؛ یعنی بخشی از ساختمان مقاوم سازی شده است و مرمتش در حد رفع خطر در حال انجام است.

سجاد با بیان اینکه در بخش دیگری از این مدرسه دانش آموزان تحصیل می کنند، اظهار داشت: ساختمان مدرسه ثبت میراث فرهنگی شده است ولی به لحاظ زمین در مالکیت غیر از آموزش و پرورش است؛ بنابراین ما خیلی مجاز به دخل و تصرف در ساختمان یا تصمیم دیگری برای مدرسه نیستیم چون در مالکیت آموزش و پرورش نیست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها