امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78963
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جشنواره سلامت دانش‌آموزی با نگاه ویژه به کودکان استثنایی از روز دوشنبه اول ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جشنواره سلامت دانش‌آموزی با نگاه ویژه به کودکان استثنایی از روز دوشنبه اول اردیبهشت‌ماه در محوطه جنبی برج میلاد تهران آغاز به کار کرد.

این جشنواره به مدت هفت روز در برج میلاد برگزار و تمامی مردم و دانش‌آموزان می‌توانند از غرفه‌های جنبی و سلامتی این جشنواره دیدن کنند.

یکی از برنامه‌های ویژه این جشنواره که به مناسبت هفته سلامت برپا شده است، تشکیل زنجیره انسانی دانش‌آموزان گرداگرد برج میلاد خواهد بود.

رامین کردی، دبیر علمی جشنواره سلامت دانش‌آموزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به تشکیل زنجیره انسانی دانش‌آموزان گرداگرد برج میلاد تهران، گفت: یک زنجیره انسانی از دانش‌آموزان استثنایی خواهیم داشت تا یادآوری شود که همه سازمان‌ها و افراد به سلامت این عزیزان توجه کنند؛ با توجه به اینکه مشکلات زیادی همچون عدم پوشش بیمه‌ها و مشکلات دیگر نیازمند حمایت‌های خاص مراقبتی دارد، نباید فقط درمان را در نظر گرفت.

وی افزود: ما نیاز به یک سری بسته‌های حمایتی مانند روانشناسی، تغذیه، حیطه‌های جسمانی، روحی و اجتماعی داریم و باید بسته‌های کامل تخصصی مراقبتی برای آنها تدوین شود؛ در این بین نیاز است تا دانشکده‌های مختلف و مراکز علمی و تحقیقاتی دست به دست هم دهند و به این حیطه کمک کنند.

امیر حسین معماری، دبیر اجرایی جشنواره سلامت دانش‌آموزی در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و با اشاره به زنجیره انسانی دانش‌آموزان گرداگرد برج میلاد، گفت: برای نشان دادن شعار سلامت و رساندن پیام سلامت به مردم و حمایت ویژه از کودکان استثنایی خصوصاً حوزه‌های سلامت محور، این زنجیره انسانی را خواهیم داشت.

وی افزود: از کمپین‌های سلامت محور و گروه‌های اجتماعی و افرادی که در حوزه کودکان فعالیت می‌کنند دعوت کرده‌ایم تا در این زنجیره باشند؛ فکر می‌کنم در این زنجیره انسانی هویت کمپین سلامت دانش‌آموزی شکل خواهد گرفت.

معماری در پاسخ به این پرسش که «چه تعدادی دانش‌آموز در زنجیره انسانی برج میلاد حضور خواهند داشت؟»، گفت: فکر می‌کنیم کل کمپین و زنجیره حدود 3 هزار نفر جمعیت باشند؛ دانش‌آموز عادی، دانش‌آموز استثنایی و خانواده و گروه‌های فعال در کنار یکدیگر خواهند بود.

دبیر اجرایی جشنواره سلامت دانش‌آموزی در پایان زمان برگزاری این زنجیره انسانی را ساعت 18 روز جمعه پنجم اردیبهشت‌ماه در برج میلاد تهران اعلام کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها