امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78964
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار حوادث فارس، سرهنگ اصغر باقریان گفت: در پی رسیدگی به شکایت یکی از شهروندان در بهارستان مبنی بر سرقت اینترنتی از حساب بانکیش، پلیس فتا ...

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، سرهنگ اصغر باقریان گفت: در پی رسیدگی به شکایت یکی از شهروندان در بهارستان مبنی بر سرقت اینترنتی از حساب بانکیش، پلیس فتا رسیدگی به پرونده را در دستور کار خود قرار داد.

این مقام انتظامی افزود: طی رسیدگی های اولیه به پرونده مشخص شد مبالغ مطروحه در پرونده به صورت واریز اینترنتی از حساب شاکی به سرقت رفته است.

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران ادامه داد: از این رو رد پای سارق در فضای مجازی مورد کاوش قرار گرفت و مشخص شد سرقت انجام شده توسط کافی‌نتی در بهارستان انجام شده است.

باقریان افزود: صاحب کافی‌نت احضار شد و در بازجویی‌های انجام شده، ابتدا با ابزار بی‌اطلاعی از سرقت، سعی بر آن داشت تا با بهانه‌های واهی پلیس را منحرف کند اما زمانی که با اسناد دیجیتال ارائه شده توسط کارشناسان پلیس فتا بهارستان رو به رو شد ناگزیر به بزه انتسابی اعتراف کرده و عنوان داشت که با سوء استفاده از اعتماد مشتریان اقدام به دریافت اطلاعات حساب بانکی آنها و خالی کردن آن می‌کرده است.

رئیس پلیس فتا غرب استان تهران در پایان ضمن اشاره به اینکه متهم جهت صدور حکم به مرجع قضائی تحویل شد، از شهروندان خواست: ضمن هوشیاری در حفظ اطلاعات خصوصی حساب‌های بانکی خود به افراد ناشناس اعتماد نکنند و این اطلاعات را در اختیار آنها قرار ندهند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها