امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78978
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، شیخ «حسن عزالدین» مسئول روابط عربی حزب الله لبنان طی سخنانی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، شیخ «حسن عزالدین» مسئول روابط عربی حزب الله لبنان طی سخنانی در مراسم هفتم شهید «محمد علی ابو حمد» گفت:‌رئیس جمهور آینده با بیانگر آرزوها و خواسته‌های ملت لبنان باشد و آنچه ملت می‌خواهد را تحقق بخشد زیرا او جزئی از معادله سه گانه طلایی است و می‌خواهد که این کشور، وطنی با چهره شهدایش باشد. شهدایی از ارتش، مقاومت و ملت و هر کسی که قضیه ملی این کشور را بر دوش کشید.

وی افزود:‌رئیس جمهوری می‌خواهیم که تصویر این وطن را آن گونه که ما، شهدا و همه محرومان و مستضعفان می‌خواهند نقاشی کند. مردمی که بدون هیچ چشم داشتی همه چیز را در راستای پیشرفت و حاکمیت این وطن تقدیم می‌کنند.

از طرفی دیگر شیخ «حسام العیلانی» امام جماعت مسجد «الغفران» و از علمای اهل سنت لبنان طی سخنانی خواستار انتخاب رئیس جمهور قوی شد و افزود: شهر صیدا منتظر رسیدن رئیس جمهور قوی است که بتواند از مقاومت و سلاح آن و همچنین دستاوردهای آن محافظت کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها