امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78987
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه تروریستی «جبهه النصره» پس از کشته شدن «ابو محمد الفاتح»، امیر خود در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه تروریستی «جبهه النصره» پس از کشته شدن «ابو محمد الفاتح»، امیر خود در استان ادلب، «ابو حفص البنشی»، را به عنوان امیر جدیدش در این منطقه را منصوب کرد.

ابو محمد الفاتح چند روز پیش توسط افراد مسلح ناشناس در روستای «راس الحصن» واقع در ریف حارم از توابع ریف ادلب به همراه همسر و فرزندانش ترور شد.

دمشق: تکذیب انفجار در خیابان دمر

منابع سوری خبر منتشر در برخی منابع خبری مبنی بر انفجار خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی مسجد «خالد بن الولید» در خیابان دمر دمشق را نفی و تاکید کرد، این انفجار ناشی از قرار دادن بمب زیر یک خودرو پارک شده بود که انفجار آن تنها خسارات مادی از خود برجا گذاشت.

حلب: بازگشت آرامش نسبی

از حلب در شمال سوریه گزارش می‌شود، در حالی‌که درگیری‌ها اطراف شهر حلب میان ارتش سوریه با گروه‌های مسلح به شدت ادامه دارد، داخل شهر به خصوص مناطق امن و تحت کنترل ارتش سوریه پس از دو هفته حملات مستمر گروه‌های مسلح در حال باز یافتن آرامش خویش است.

این درحالی است که گزارش شده در جریان عملیات‌های امروز (دوشنبه) ارتش سوریه در حلب «احمد بکری زریق»، سرکرده گروه تروریستی موسوم به «کتائب نور الدین الزنکی» را به قتل رساند.

درعا: میلیاردها لیره زیان آسیب دیده به سازمان آب

یک مقام مسئول در سازمان آب استان درعا اعلام کرد: زیان‌های وارده به زیر ساخت‌های آبی استان درعا و ریف آن و دوایر وابسته به آن طی بحران سوریه حدود یک میلیارد و 621 میلیون لیره سوری برآورد می‌شود.

این مقام مسئول سوری همچنین اعلام کرد که این سازمان 21 نفر از کارمندان خود را در نتیجه تجاوزهای گروه‌های مسلح در حین کار و ادای وظیفه در موسسات و سازمان‌های ذیربط از دست داده است.

ریف ادلب: عملیات نیروی هوایی ارتش در فرودگاه نظامی ادلب

نیروی هوایی ارتش امروز دوشنبه عملیاتی را در فرودگاه نظامی «تفتناز» در شمال شرقی ادلب به اجرا گذاشت و طی آن مقرها و مواضع گروه‌های مسلح در این فرودگاه را هدف قرار داده و منهدم کرد.

همچنین دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز مقرها و استحکامات گروه‌های مسلح در شهرک حیش از توابع ریف معرة النعمان و شهر بنش در ریف إدلب را منهدم کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها