امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78991
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پارانوما، «شیخ محمد یزبک»، رئیس هیأت شرعی حزب الله لبنان تاکید کرد، رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پارانوما، «شیخ محمد یزبک»، رئیس هیأت شرعی حزب الله لبنان تاکید کرد، رئیس جمهوری که برای لبنان انتخاب خواهد شد، باید در موضع خود جهت دفاع از کرامت و استقلال و سیادت لبنان قوی و قدرتمند عمل کند.

وی افزود: رئیس جمهوری آینده لبنان باید صاحب نظر باشد و با صاحبان زور و قدرت، با زبانشان یعنی با زور و قدرت سخن بگوید تا بتواند از مثلث ارتش، مقاومت و مردم محافظت کند، چراکه این معادله آینده و سرنوشت لبنان را رقم خواهد زد.

شیخ یزبک که در مراسم «یک هفته پس از سیف الدین» در حسینیه شهرک «حلبتا» در بقاع شمالی حضور یافته و سخنرانی می‌کرد، گفت: رئیس جمهوری که از توانمندی‌ها و امکانات موجود محافظت نکند، نمی‌تواند، رئیس جمهوری برای همه کشور باشد، بلکه رئیسی برای طایفه و گروهی خاص است.

رئیس هیأت شرعی حزب الله لبنان تاکید کرد که ما شریک ساخت و آبادانی کشور و حمایت از رئیس جمهوری هستیم و همه امور به وضعیت خوب سابق خود باز خواهد گشت و ما بیش از هر کس دیگر بر حفظ وحدت ملی و اسلامی و مسیحی لبنان تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها