امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 78998
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، دیوان پادشاهی اردن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، «عبد الله دوم»، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، دیوان پادشاهی اردن با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد، «عبد الله دوم»، پادشاه اردن در دیدار با «جولیا بیشاپ»، وزیر خارجه استرالیا بر موضع کشورش در قبال یافتن راه حل سیاسی جامع و فراگیر برای بحران سوریه و وحدت و یکپارچگی کشور و سلامت مردم آن حفظ تاکید کرد.

پادشاه اردن در این دیدار همچنین بر ضرورت ادامه تلاش‌های جامعه بین المللی در حمایت از مذاکرات سازش مبتنی بر راه حل دو دولت و تشکیل دولتی در مرزهای 1967 به پایتختی قدس شرقی تاکید کرد.

در این دیدار پادشاه اردن و وزیر خارجه استرالیا موضوعات و قضایای منطقه‌ای را مورد بحث و بررسی قرار دادند و عبد الله دوم به اهمیت نقش استرالیا به عنوان یکی از اعضای غیر دائم شورای امنیت جهت تحقق امنیت و استقرار در خاورمیانه پرداخت.

بیشاپ قرار است، با مقامات اردنی و کمیساریای عالی سازمان ملل در امور آوارگان در اردن در زمینه افزایش کمک‌های بشر دوستانه دولت استرالیا به پناه‌جویان سوری در اردن دیدار کند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها