امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79001
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوطن، دولت انگلیس در واکنش به آغاز نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری سوریه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوطن، دولت انگلیس در واکنش به آغاز نام نویسی در انتخابات ریاست جمهوری سوریه که امروز از سوی رئیس پارلمان این کشور اعلام شد، از فاقد اعتبار بودن نتیجه این انتخابات سخن گفت.
دولت انگلیس در این خصوص به شدت از پارلمان سوریه به دلیل تعیین موعد انتخابات انتقاد و تاکید کرد که این انتخابات با معیارهای بین المللی در تعارض است.
«مارک سیموندز»، از مسئولان وزارت خارجه انگلیس گفت: انتخابات ریاست جمهوری که قرار است در سوریه برگزار شود، در سایه تجاوزهای نظام و فضای رعب و وحشت حاکم فاقد اعتبار است.
وی با ادعای اینکه هدف برنامه‌های اسد ادامه حاکمیت دیکتاتوری است، افزود: انتخابات در این کشور درحالی برگزار ‌می‌شود که نظام به حملات خود علیه شهروندان ادامه می‌دهد و صدها هزار شهروند نیز در محاصره نظام هستند و هزاران معارض مسالمت‌جو در بازداشت می‌باشند و یا اثری از آنها نیست و میلیون‌ها نفر نیز به دلیل آوارگی توان شرکت در انتخابات را ندارند.‌
این مسئول انگلیسی پس از آن از قانون انتخابات انتقاد کرد و گفت: قانون جدید انتخابات مشارکت معارضان در انتخابات را منع کرده است، در حالی که لندن از دیدگاه و مواضع ائتلاف معارضان سوری حمایت می‌کند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها