امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79012
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه تروریستی «داعش» که زمانی توسط آل ‌سعود تشکیل شد و مورد همه نوع حمایت‌های ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه تروریستی «داعش» که زمانی توسط آل ‌سعود تشکیل شد و مورد همه نوع حمایت‌های لجستیکی آن قرار گرفت تا زمینه براندازی نظام در سوریه و تحقق اهداف آل‌سعود در سوریه را فراهم کند، به نظر می‌رسد، اکنون پای به عربستان گذاشته است.

به تازگی فیلمی از چندین خیابان‌ شهر طائف در عربستان سعودی منتشر شده که روی دیوارهای آن شعار داعش تحت عنوان «امارت اسلامی عراق و شام» مشاهده شده و زیر آن نوشته شده که «داعش توسعه و گسترش» خواهد یافت.

داعش بارها اعلام کرده است که مرحله بعدی جهادش پس از بلاد شام یا همان سوریه، کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به خصوص عربستان سعودی است، چراکه حکام این مناطق شریعت را اجرا نمی‌کنند.

پیشتر هم در چندین فیلم که در پایگاه‌های مختلف اینترنتی منتشر شد، عناصر سعودی داعش که برای جهاد رهسپار سوریه شده بودند، با پاره کردن و سوزاندن کارت‌های شناسایی و شناسنامه‌های عربستانی خود علیه آل سعود موضع گرفته بودند.

 


انتهای پیام/ز

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها