امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79029
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت روز یکشنبه هفتم اردیبهشت ساعت 20 در محل لانه جاسوسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست خبری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت روز یکشنبه هفتم اردیبهشت ساعت 20 در محل لانه جاسوسی همراه با مراسم تجلیل از خانواده پنج شهیدبرگزار می‌شود.

برپایه این خبر؛ در این نشست؛ محمد خزاعی دبیر سیزدهمین دوره جشنواره به تبیین سیاست ها و استراتژی و تشریح برنامه ها و جزئیات این دوره جشنواره خواهد پرداخت.

با توجه به حساسیت و محوریت موضوع مقاومت در جهان و چالش ها و تحولات منطقه ای و جهانی این دوره جشنواره با رویکرد "مقاومت، بصیرت و شکوفایی" با اهدافی چون: "تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه­های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی"، "مقاومت و  بیداری اسلامی"، "مقابله با استکبار جهانی"،" تروریسم" و "صهیونیزم بین‌الملل" مقارن با هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می شود.

مقابله با تروریسم، فتنه، جریانات انحرافی، منافقین، اندیشه­های تکفیریو جنگ نرم و شبکه­های ماهواره­ای استکباری ازجمله موضوعات تازه ای است که مورد توجه و تاکید این مهم ترین جشنواره سینمایی انقلاب اسلامی در"سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" قرار گرفته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها