امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79037
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دویست‌وچهل‌وپنجمین برنامه «شب خاطره» روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه در تالار سوره حوزه هنری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دویست‌وچهل‌وپنجمین برنامه «شب خاطره» روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه در تالار سوره حوزه هنری با بیان خاطرات ادیبان و نویسندگانی که کاروان زائرین صلح سوریه را همراهی می‌کردند، برگزار می‌شود.

بنابر اعلام حوزه هنری، برنامه «شب خاطره» که کاری از دفتر ادبیات مقاومت حوزه هنری است، این ماه اختصاص به بیان خاطراتی از شاعران و ادیبان حوزه هنری و همچنین شخصیت‌های فرهنگی و ادبی کشور دارد که در اواخر فروردین 93 برای همدردی با مردم سوریه به آن کشور سفر کرده بودند.

در مراسم «شب خاطره»، محسن مومنی شریف، علیرضا قزوه، محمدحسین جعفریان، ناصر فیض، فروز رجایی‌فر، و حجت‌الاسلام زائری از زئران صلح سوریه، به بیان خاطرات خود خواهند پرداخت. 

علاقه مندان برای حضور در مراسم «شب خاطره» که تنی چند از شخصیت‌های فرهنگی، هنری کشور حضور خواهند داشت می‌توانند از ساعت 17 به تالار سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ حوزه هنری مراجعه کنند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار