امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7904
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۵۲
تعداد بازدید: 93
پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهارداشت: همانگونه ...

پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهارداشت: همانگونه که آقای قالیباف روز گذشته در برنامه رونمایی از برنامه عملیاتی و گسترده خود برای اداره امور کشور تاکید کرد، شرایط و رقبای اصلی در صحنه انتخابات ریاست جمهوری مشخص شده‌اند. در حال حاضر رویکرد و راهبرد انتخاباتی جریا‌ن‌های حاضر در انتخابات آشکار است و اصولگرایان باید بدون فوت وقت دوره اتحاد را آغاز و به فرجام برسانند.

اسماعیلی افزود: تاخیر بیشتر موجب پیشبرد استراتژی انتخاباتی رقبا از یک‌سو و از دست دادن فرصت‌ها، انفعال و ریزش انگیزه نیروهای مجموعه جریان اصولگرایی از سوی دیگر خواهد شد؛ ضمن اینکه جریان رقیب با القای اختلاف و بزرگنمایی برخی اختلاف سلیقه‌ها، سعی در شکست وحدت آنها و ریزش نیروها و پایگاه‌های رای شان دارند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف ادامه داد: به همین دلیل قالبیاف دیروز تاکید کرد که فارغ از اینکه شخص منتخب چه کسی است، اصولگرایان باید هر چه سریعتر از دوره ائتلاف عبور و دوران وحدت، یکدلی و اجماع را به نمایش بگذارند.

اسماعیلی در پاسخ به این سوال که سایت روزنامه دولت خبر از کوچ اعضای ستاد قالیباف به ستاد سایر کاندیداها داده است، گفت: این یک دروغ انحرافی است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که نظر شما در خصوص اظهار نظر شورای نگهبان در مورد کاندیداها، به‌ویژه آقایان هاشمی و مشایی چیست، ادامه داد: تائید یا عدم تائید صلاحیت فقط جزو وظایف شورای محترم نگهبان است و هر گونه فشار مستقیم و غیرمستقیم به این شورا برای تائید یا عدم تائید صلاحیت هر یک از کاندیداها خلاف قانون و همچنین توصیه های مقام معظم رهبری است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: جایگاه قانونی شورای نگهبان و اعضای آن چنان رفیع است که طبعا هر گونه شائبه خروج از عدالت و قانون و یا تاثیر پذیری از فشارها بر آنان پذیرفتنی نیست و باید به نظر این شورا تمکین، و با احترام به همه کاندیداهای تائید صلاحیت شده و نیز پرهیز از تخریب، مرحلۀ رقابت جدی را برای آگاهی و انتخاب بهتر مردم آغاز کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها