امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79041
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
مجید مسچی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص طرح سینماکارت که امروز به تصویب شورای سینما نمایش نیز رسید،‌گفت: یکی از طرح‌های مؤسسه سینماشهر ...

مجید مسچی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص طرح سینماکارت که امروز به تصویب شورای سینما نمایش نیز رسید،‌گفت: یکی از طرح‌های مؤسسه سینماشهر مکانیزه کردن فروش بلیت در سینماهای سراسر کشور بود که تا به امروز بیش از 50 درصد سینماهای کشور به این سیستم مجهز شده‌اند که موجب رضایت‌مندی تهیه‌کنندگان و پخش‌کنندگان و از همه مهم‌تر نظامند شدن آمار فروش‌ فیلم‌های در حال اکران شده است.

وی افزود: نکته دیگری که مؤسسه سینماشهر با حمایت سازمان سینمایی در بحث حمایت از مخاطبین انجام داده طرح سینماکارت است که حداکثر تا یکماه آینده به طور کامل عملیاتی خواهد شد.

مسچی با توضیح ویژگی‌های طرح سینماکارت گفت: همانطور که شهروندان با استفاده از کارت‌های الکترونیک از مزایای مختلف استفاده از خدمات وسایل نقلیه شهری بهره‌مند می‌شوند و با خرید کارت‌های الکترونیک تخفیف قابل توجهی می‌گیرند در طرح سینماکارت نیز مخاطبان سینما با خرید این کارت از تخفیف قابل ملاحظه‌ای در قیمت بلیط برخوردار خواهند شد.

مدیرعامل سینماشهر در پاسخ به این سؤال که اجرای این طرح چه تفاوتی نسبت به طرحی که در گذشته انجام شد، دارد، گفت: جزئیات این طرح را به زودی آقای ایوبی به عنوان رئیس سازمان سینمایی اعلام خواهد کرد اما به طور کلی 10 سال قبل که این طرح برای اولین‌بار مورد آزمایش قرار گرفت هنوز بسیاری از بانک‌ها نیز به سیستم کارت‌خوان مجهز نبوده‌اند و به همین دلیل موفق نشد اما امروز تمامی سینماها به دستگاه کارت‌خوان مجهز هستند و به همین دلیل این طرح می‌تواند کاملاً ضمانت اجرایی موفقی داشته باشد.

مسچی تأکید کرد: نکته دیگر که ته سینماکارت را نسبت به تجربه قبلی متمایز می‌کند این است که مخاطبان اگر کارت سینما را خریداری کنند می‌توانند از تخفیف قابل ملاحظه‌ای برخوردار شوند و میزان این تخفیف نیز در دوره جدید آنقدر بیشتر است که برای مردم بسیار جذاب خواهد بود.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در طرح جدید برای هر کدام از اقشار مختلف جامعه تخفیف متفاوتی در نظر گرفته شده است و مثلاً دانشجویان از تخفیف بسیار خوب و جذابی بهره‌مند خواهند شد که سازوکارهای اجرایی آن به زودی توسط سازمان سینمایی اعلام می‌شود.

مدیرعامل سینماشهر در خاتمه اظهار داشت: در حدود 3 ماه است که سازوکار اجرایی طرح سراسری سینماکارت فراهم شده و به زودی می‌توانیم شاهد عملیاتی شدن آن باشیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار