امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79049
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شورای‌های قرآن و عترت در مناطق مختلف شهر تهران راه‌اندازی ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس شورای‌های قرآن و عترت در مناطق مختلف شهر تهران راه‌اندازی می‌شود.

«رحیم قربانی» رئیس سازمان قرآن و عترت سپاه «محمد‌رسول‌الله(ص) » در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از راه‌اندازی شوراهای قرآن و عترت در مناطق بسیج تهران بزرگ خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های سازمان قرآن و عترت بسیج در سال 1393 راه‌اندازی شورا‌های قرآن و عترت در نواحی بسیج تهران بزرگ است و تاکنون این شورا‌ها در نواحی 17 حبیب و الغدیر لواسانات راه‌اندازی شده است.

وی از حضور فعالان و نخبگان قرآنی مناطق در این شورا‌ها خبر داد و گفت: این شورا‌ها با حضور فعالان و نخبگان قرآنی و مذهبی مناطق به منظور سیاست‌گذاری و تدوین برنامه‌های قرآنی و مذهبی هر منطقه تشکیل می‌شود و در آن نمایندگان دستگاه‌ها هم حضور دارند.

قربانی در خصوص دیگر فعالیت‌های بسیج تهران بزرگ در حوزه قرآن و عترت گفت: از دیگر برنامه‌های ما راه‌اندازی مجامع تخصصی حافظان، قاریان، گروه‌های تواشیح و مجریان محافل قرآنی است که مجمع گروه‌های تواشیح استان تهران تشکیل شده و اولین جلسه آن با حضور نمایندگان گروه‌هایی مانند «قدر»، «ولایت»، «صبا»، «نجم»، «آمین»، «بقیة‌الله»، «محراب»، «معراج»، «صبّوح» و برخی گروه‌های دیگر برگزار شد.

قربانی در خصوص اهداف راه‌اندازی این مجامع گفت: این برنامه‌ها با هدف ایجاد وحدت و همدلی و بررسی مسائل و مشکلات جامعه قاریان و حافظان و گروه‌های تواشیح برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها