امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79051
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار فارس، نتایج چهل و ششمین مسابقه بین‌المللی کارتون آماروستیکا ایتالیا که با موضوع حق و حقوق (مصونیت بخش و جهانی) برگزار شده بود اعلام ...

به گزارش خبرنگار فارس، نتایج چهل و ششمین مسابقه بین‌المللی کارتون آماروستیکا ایتالیا که با موضوع حق و حقوق (مصونیت بخش و جهانی) برگزار شده بود اعلام شد.

در این جشنواره «اندری پوپوف» از روسیه موفق به کسب جایزه بزرگ شد و «مجید داوودی» از ایران و «زارکو لوئتیک» از کرواسی جوایز ویژه را از آن خود کردند.
 
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، نام سیدمسعود شجاعی طباطبایی رئیس خانه کاریکاتور تهران در ترکیب هیئت داوران این مسابقه به چشم می‌خورد.

این جشنواره یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جشنواره‌های بین‌المللی کارتون دنیاست که برای نخستین بار بعد از 45 دوره برگزاری، یک هنرمند ایرانی را به ترکیب هیئت داوران خود دعوت کرده است.

هنرمندان ایرانی در طول سال‌های گذشته،‌ بارها موفق به کسب جوایز بزرگ و برتر جشنواره‌های معتبر بین‌المللی شده‌اند و در این مسابقه معتبر ایتالیایی نیز تاکنون همایون محمودی هنرمند ایرانی در چهل و سومین دوره و مجید داوودی در چهل و ششمین دوره آن موفق به کسب جوایز برتر آن شده‌اند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها