امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79070
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تویسرکان، واسع سوری شامگاه دوشنبه در سومین جلسه شورای قرآن و ستاد اقامه نماز بخش قلقل‌رود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تویسرکان، واسع سوری شامگاه دوشنبه در سومین جلسه شورای قرآن و ستاد اقامه نماز بخش قلقل‌رود شهرستان تویسرکان با تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و بنیانگذار انقلاب امام خمینی (ره) اظهار کرد: امام خمینی (ره) با قیام علیه طاغوت و کفر، فرهنگ فاطمی و علوی را در جهان گسترش داد.

وی با اشاره به خیزش آزادی‌خواهان در برابر ظالمان استبدادگر در دنیا، افزود: امروز مردم دنیا با الگوپذیری از ایثار و حماسه ملت ایران در برابر زیاده‌خواهی استکبار ایستاده‌ و شاهدیم  روز به روز خیل عظیمی از آنان به اسلام می‌پیوندند.

مدیر آموزش و پرورش بخش قلقل‌رود گفت: همه باید در سالی که به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» مزین شده در گسترش و نهادینه شدن فرهنگ فاطمی و علوی سهیم باشیم.

وی با بیان اینکه فراگیری اسلام در گستره جهان، آمریکا و همدستانش را به وحشت انداخته، گفت: دشمنان از حقیقت تأثیرگذاری دین مبین اسلام بر افکار عمومی جهان آگاه هستند به همین دلیل جنگ نرم را با تخریب باورهای فرهنگی و دینی جامعه ترسیم و عملیاتی کرده‌اند.

سوری با اشاره به اینکه بصیرت‌افزایی و روشنگری جامعه به منظور خنثی کردن اهداف و برنامه‌های شوم دشمن از اهمیت بسیار برخوردار است، افزود: برپایی نماز و انس جامعه با قرآن از برنامه‌های فرهنگی و معنوی است که پازل استکبار را در هم خواهد ریخت و باید این دو مؤلفه مهم از دوران کودکی مورد توجه خانواده‌ها و مراکز آموزشی باشد.

وی خاطرنشان کرد: اگر گام‌های ما در راستای رضایت خدا و خلق او باشد، به طور قطع اقدامات انجام شده، بر جامعه مخاطب اثرگذاری بیشتری خواهد اشت.

مدیر آموزش و پرورش بخش قلقل‌رود در پایان ترویج اقامه نماز و انس با کلام وحی را کلیدی برای سلامت مردم عنوان کرد و گفت: هرکس با این دو عنصر مهم انس بگیرد از هجمه‌های شیطانی دشمن درونی و بیرونی در امان خواهد بود.
انتهای پیام/89010/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها