امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79073
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۸
تعداد بازدید: 88
طیب قدیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج به تشریح برنامه‌های هفته سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان پرداخت و اظهار داشت: توانمندسازی ...

طیب قدیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج به تشریح برنامه‌های هفته سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان پرداخت و اظهار داشت: توانمندسازی نوجوانان و جوانان برای خودمراقبتی از جمله اهداف ما در این هفته بوده و سعی داریم با ارسال بسته‌های آموزشی خودمراقبتی، این مهم را تحقق بخشیم.

وی با بیان اینکه عموم مردم نیازمند خودمراقبتی هستند، تصریح کرد: برگزاری کارگاه آموزشی یک عمر سلامت با خودمراقبتی برای مدیران ادارات شهرستان از دیگر برنامه‌های این هفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان افزود: همچنین به مناسبت هفته سلامت، مسابقه دوچرخه سواری بانوان در ورزشگاه 22گولان برگزار خواهد شد.

وی به برگزاری همایش دوچرخه سواری مدیران اشاره کرد و متذکر شد: این همایش با شعار «خانواده، خاستگاه خودمراقبتی» برگزار می‌شود.

به گفته قدیمی، برگزاری نمایشگاه کتاب با هدف ترویج فرهنگ خودمراقبتی در راستای پیشگیری از اعتیاد و جشنواره غذا در پارک سپیدار از دیگر برنامه‌های دانشگاه علوم پزشکی کردستان در هفته سلامت است.

وی از رسانه‌ها به عنوان مروجان خودمراقبتی نام برد و تصریح کرد: اهدای خون مدیران ادارات، برگزاری مسابقه بازی‌های فکری در سالن شهرداری عباس آباد از جمله برنامه‌های هفته سلامت است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه نهادها و پایگاه‌های مردمی کانون‌های خودمراقبتی هستند، گفت: برگزاری راهپیمایی میدان گاز به طرف پارک کودک و برگزاری مسابقه دوچرخه سواری کودکان در پارک 28 دی از دیگر برنامه‌ها است.

وی افزود: کارگاه آموزشی خودمراقبتی برای اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار می‌شود.

قدیمی گفت: در این هفته همایش تجلیل از فعالان عرصه سلامت و مسابقات فوتسال محلات زیرپوشش پایگاه اجتماعی بعثت برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پایان برگزاری جنگ شادی و نشاط با شعار یک عمر سلامتی با خودمراقبتی در مدرسه پسرانه نایسر را یکی دیگر از برنامه‌های دانشگاه در این هفته خواند و خاطرنشان کرد: با توجه به شعار سال سعی داریم به مناسبت هفته سلامت در راستای ترویج و نهادینه شدن فرهنگ خودمراقبتی، رسالت‌های خود را پیش ببریم تا به نوبه خود گام مؤثری را برای توسعه شاخص سلامت جامعه برداشته باشیم.
انتهای پیام/79019/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها