امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79178
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۵
تعداد بازدید: 71
مسعود ثقفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهارداشت: روز گذشته یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای آموزش و ...

مسعود ثقفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهارداشت: روز گذشته یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهر تهران با حضور امام جمعه شمیرانات، معاون استاندار تهران، فرماندار تهران، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و سایر اعضاء برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه در خصوص موضوعاتی از قبیل برنامه عملیاتی سال 94-93 آموزش و پرورش تهران و نحوه اجرایی شدن مدیریت آموزشگاهی و مسائل مرتبط با مدارس هیأت امنایی، گفت‌وگو و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

ثقفی اضافه کرد: در حاشیه این جلسه آقای مسجد جامعی رئیس شورای اسلامی شهر تهران با آقای چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش تهران ملاقاتی داشت که در این ملاقات آقای چهاربند ضمن تقدیر و تشکر از اقدام انسان دوستانه آقای مسجد جامعی در حاشیه تهران‌گردی روز جمعه و کمک به رفع مشکل فردی که مشخص شد در سال 54 از آموزش و پرورش به دلایلی اخراج شده است، عنوان کرد که به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران برای انجام هرگونه کمک به این فرد که به هر حال در زمانی بسیار دور در حوزه آموزش و پرورش شهر تهران خدمت نموده است، آمادگی دارد.

وی افزود: در این دیدار آقای چهاربند از توجه آقای مسجد جامعی به جایگاه معلم و تأکید بر استفاده از نام معلم برای دانشگاهی که سابقاً به نام دانشگاه تربیت معلم معروف بوده و فعلاً تغییر نام داده است، تشکر کرد و جهت تشکیل کارگروه برگزاری مراسم یکصدمین سال تأسیس این دانشگاه اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها