امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79190
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 45
آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه نهادی ایمانی، ...

آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه نهادی ایمانی، جهادی، ولایی و انقلابی بوده که برخاسته از بطن مردم و حافظ باورهای انقلاب اسلامی مردم ایران است.

وی با بیان اینکه از تشکیل سپاه پاسداران 35 سال می‌گذرد، تصریح کرد: سپاه در این مدت در عرصه‌های جنگ سخت، جنگ نیمه سخت و جنگ نرم حافظ نظام و انقلاب اسلامی بوده است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم سپاه را نیرویی دانست که محبوب دل ملت ایران و ملت‌های منطقه بوده و از آن به عنوان نهادی یاد می‌شود که برای اقتدار نظام اسلامی گام‌های ارزشمندی برداشته است.

وی سپاه را الگویی شایسته و مقتدر در راستای حفظ معنویات و دفاع از انقلاب اسلامی ذکر کرد و ادامه داد: تجربه سپاه پاسداران تجربه موفقی است که می‌تواند الگو باشد.

کعبی سپاه را محلی برای تربیت و نقطه خیزش کادر انقلابی عنوان کرد و افزود: سپاه پاسداران تجسم ملتی مکتبی در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و دفاعی است.

وی با اشاره به نقل قولی از امام راحل مبنی بر اینکه «اگر سپاه نبود کشور هم نبود»، گفت: باید به ارزش سپاه با این سخن بنیانگذار انقلاب اسلامی پی برد.

انتهای پیام/78005/ز30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها