امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79204
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 36
محسن ایزدخواه امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: تاکنون 20 هزار پرونده برای مستمری بگیران این صندوق تشکیل شده که با ...

محسن ایزدخواه امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: تاکنون 20 هزار پرونده برای مستمری بگیران این صندوق تشکیل شده که با احتساب خانواده‌های آنان می‌توان گفت 70 هزار نفر از مزایای این صندوق در قالب دریافت مستمری بهره‌مند می‌شوند.

وی ادامه داد: از ابتدای فروردین ماه جاری حداقل 20 درصد به حقوق مستمری‌بگیران افزوده خواهد شد که نتایج قطعی در جلسات بعدی هیئت مدیره مشخص می‌شود.

این مسئول درباره مستمری بگیران فوت شده نیز گفت: هر مستمری بگیری که فوت کند و پس از او مستمری بگیر واجد شرایط نداشته باشد صندوق در راستای کمک به این نوع خانواده ها تصویب کرده است که حق بیمه پنج سال آخر بیمه شده به عنوان هزینه کفن و دفن به وراث قانونی پرداخت کند.

ایزدخواه تصریح کرد: صندوق تدابیر و برنامه‌های خاص رفاهی و تسهیلات برای مستمری بگیران در نظر گرفته است و برای نخستین بار 20 میلیارد تومان در اختیار صندوق قرار گرفته تا به عنوان وام در قالب خرید مسکن، وام تحصیلی، ازدواج و درمان در اختیار بیمه شدگان و مستمری‌بگیران قرار گیرد.

رئیس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی حمایت از روستاییان و عشایر کشور گفت: برای کارگزاری‌های بخش خصوصی نیز تمهیداتی اندیشیده شده است. امسال برای 3 هزار و 500 کارگزاری تسهیلات کم بهره برای تجهیز دفاتر آنها اختصاص یافته است.
انتهای پیام/2246/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها