امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79209
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 23
حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر نقویان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با موضوع حواشی پدیدآمده در مورد شرکت او در ...

حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر نقویان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با موضوع حواشی پدیدآمده در مورد شرکت او در مراسم ختم پدر همسر سیدمحمد خاتمی گفت: در حاشیه آن مراسم در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از علت حضورم پرسیده بود،‌ پاسخ دادم آقای خاتمی سال گذشته پس از درگذشت پدرم با دست خط خود برایم پیام تسلیتی فرستاد،‌ لذا ادب اقتضا می‌کرد که هنگام درگذشت منسوبان او جهت جبران لطف،‌ در مراسم مربوطه شرکت کنم.

وی با تأکید بر اینکه شرکت او در مراسم ختم مرحوم صادقی دلیلی بر وابستگی به جناح سیاسی آقای خاتمی نیست، اظهار کرد: من برخی تحلیل‌های رسانه‌ای در این باب را رد می‌کنم،‌ چرا که نه به جناح آقای خاتمی و نه جناح مقابل او هیچ‌گونه وابستگی ندارم.

حجت‌الاسلام نقویان از انعکاس جهت‌دار شرکت خود در مراسم ختم مزبور در برخی روزنامه‌ها به‌عنوان نوعی شیطنت رسانه‌ای یاد کرد و گفت: آن‌ها که نیمی از حقیقت را نوشته و بازتاب می‌دهند باید در پیشگاه عدل الهی و نیز مردم پاسخ‌گو باشند.

وی خود را طلبه‌ای آزاد خواند و تصریح کرد:‌ من تنها در برابر مسائل و نقائصی که می‌بینم زبان به گلایه می‌گشایم، اما هیچ‌گونه وابستگی حزبی ندارم.

نقویان در ادامه گفت:‌ من به اصل نظام، رهبری حکیمانه آن و اصل مترقی ولایت فقیه از عمق جان دلبستگی دارم،‌ بدون اینکه به هیچ کس و هیچ تشکلی بدهی داشته باشم و باکی نیز از اعلام آن ندارم.

وی خطاب به همه کسانی که تعلق خاطری به نظام دارند،‌ بیان کرد: مراقب باشید که نظامی که به برکت خون‌های شهیدان به اینجا رسیده است،‌ تضعیف نشود.

حجت‌الاسلام نقویان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی گفت:‌ ایشان فرمودند که انتقاد دلسوزانه حق همگان است.

وی با یادآوری شرکت خود در مراسم ختم پدر حجت‌الاسلام محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد:‌ در این مراسم من هم‌ردیف آقایان مهدوی کنی،‌ رئیسی، ابوترابی و پناهیان نشسته بودم و اگر برخی دوستان رسانه‌ای بازی سیاسی ندارند،‌ قاعدتاً می‌بایست این حضور من را هم بازتاب می‌دادند،‌ بنابراین نتیجه می‌گیریم که نحوه انعکاس شرکت من در مراسم ختم مرحوم صادقی از سیاست‌زدگی ناشی می‌شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها