امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79215
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نعمت زاده امروز از شرکت سایپا بازدید کرد تا در جریان وضعیت تولید این شرکت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نعمت زاده امروز از شرکت سایپا بازدید کرد تا در جریان وضعیت تولید این شرکت قرار گیرد.

یک مقام آگاه در این مورد به فارس گفت: بازدید از دو سالن سایپا برای وزیر صنعت در نظر گرفته شده بود ولی نعمت زاده خواستار بازدید از بخش‌های بیشتری شد و از سالن‌های دیگر نیز بازدید کرد.

وی تصریح کرد: نعمت زاده در یکی از سالن‌های شرکت سایپا با انتقاد از عملکرد ضعیف این بخش، از مسئول مربوطه توضیح خواست و نسبت به تولید تنها 8 دستگاه محصول به جای تحقق برنامه 100 دستگاهی اعتراض کرد.

گفته می‌شود جلسه هیأت مدیره سایپا احتمالاً هفته آینده برگزار می‌شود و ممکن است قلعه‌بانی، مدیرعامل اسبق سایپا به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت و کاظم چهره گشا رئیس دفتر معاون اول رئیس جمهور به عنوان عضو جدید هیأت مدیره سایپا منصوب شوند.
همچنین گفته می شود دودانگه و بناب از هیأت مدیره سایپا کنار خواهند رفت.
قلعه بانی اواخر سال گذشته در مراسم رونمایی از محصولات جدید سایپا در مورد بازگشتش به صنعت خودرو به فارس گفته بود چنین چیزی مطرح نیست و این مسئله در برنامه کاری وی قرار ندارد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها