امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79223
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش فارس به نقل از تک اسپات، چند سالی است که نایک به طور گسترده نرم‌افزارها و سخت‌افزارهایی را برای کمک به علاقمندان به بدن سازی و فعالیتهای ...

به گزارش فارس به نقل از تک اسپات، چند سالی است که نایک به طور گسترده نرم‌افزارها و سخت‌افزارهایی را برای کمک به علاقمندان به بدن سازی و فعالیتهای ورزشی عرضه می‌کند. برخی منابع خبری از تعطیلی کامل واحد سخت افزاری FuelBand خبر داده و مدعی شده بودند نایک از این پس صرفا در زمینه عرضه نرم افزارهای مربوط به بدن سازی فعال خواهد بود.

اما نایک می‌گوید اگر چه فعالیت واحد سخت افزاری این شرکت کمتر خواهد شد، اما تعهد آن به خدمات رسانی FuelBand ادامه یافته و از جمله مچ بندهای دیجیتال ساخت آن در طرح ها و رنگ های متنوع تر عرضه می گردد.

برخی منابع نزدیک به نایک می‌گویند از آنجا که این شرکت اطلاعات دقیقی در مورد برنامه‌های خود ارائه نکرده، اطمینانی در مورد تصمیم واقعی آن وجود ندارد و احتمال می‌رود که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای جذب نیروهای جدید در FuelBand یا تجدید ساختار آن باشد.

چالش اساسی که موجب سردرگمی نایک شده، عرضه iWatch از سوی اپل ظرف یک ماه آینده است. گفته می‌شود نایک برای طراحی این مچ بند دیجیتال با دهها قابلیت جذاب در حال همکاری با اپل است و لذا تداوم فعالیت مستقل FuelBand کماکان در هاله‌ای از ابهام است.
انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها