امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79250
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اسلامی بیدگلی در نشست صبحانه کاری بازار سرمایه (کانون نهادهای ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اسلامی بیدگلی در نشست صبحانه کاری بازار سرمایه (کانون نهادهای سرمایه‌گذاری) طی سخنانی با اشاره به اینکه یکی از عمده بحث‌ها و نگاه بلندمدت سرمایه‌گذاری در بازار سهام معطوف شده است، اظهار داشت: نگاه بلندمدت سرمایه‌گذاری باید در کل کشور حاکم شود.

وی با بیان اینکه غیرقابل پیش‌بینی بودن متغیرهای کلان اقتصادی، یکی از چالش‌های اصلی بازار سهام است، گفت: اکنون به میزان آنچه که بیش از قدرت خرید مردم است، تورم افزایش یافت و یکی از مهمترین مسائل این است که آیا تولید کنندگان امکان انتقال این میزان تورم را بر مصرف‌کنندگان خواهند داشت یا خیر؟

اسلامی بیدگلی با اشاره به اینکه اخیراً مردم را در شاخص‌های 80 تا 90 هزار واحدی برای سرمایه‌گذاری در بورس تشویق کردید، گفت: این نوع فرهنگ‌سازی‌ها باید از طریق کانون نهادهای سرمایه‌گذاری انجام شود.

وی ادامه داد: اکنون مردم عادی به دلیل عدم دسترسی آنلاین در نقطه اوج قیمتی وارد سهام می‌شود که باید در این خصوص به مردم این آموزش‌ها داده شود که بورس تنها محل دریافت سود کوتاه مدت نیست.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها