امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 26
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79259
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۵۳
تعداد بازدید: 126
باران هاشم‌زهی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه دیگر همچون گذشته، رفتار یکسان با متقاضیان نخواهیم داشت، ...

باران هاشم‌زهی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه دیگر همچون گذشته، رفتار یکسان با متقاضیان نخواهیم داشت، افزود: یکی از عواملی که در دو سه سال اخیر باعث شد بهره‌برداری از مسکن‌مهر به تاخیر بیفتد، همکاری نکردن دسته‌ای از پیش‌خریداران برای واریز به موقع پول بود.

وی ادامه داد: وقتی یک ساختمان چند واحدی معطل پرداخت حتی یک پیش‌خریدار قرار می گیرد، پیمانکار برای ساخت و تکمیل کل ساختمان به مشکل مالی برخورد می‌کند و حقوق سایر پیش‌خریدارانی که به موقع آورده‌نقدی خود را پرداخت کرده‌اند، نیز ضایع می‌شود.

وی تصریح کرد: با این نوع دسته‌بندی کردن پیش‌خریداران، نوعی رقابت در پرداخت سریع آورده‌نقدی در بین ثبت‌نام کننده‌ها شکل می‌گیرد ضمن اینکه اگر افراد باز هم تاخیر مالی داشته باشند، به تدریج از گردانه تحویل واحد خارج می‌شوند.

به گفته مدیر عامل شهر پرند پیش خریدارانی که تاخیر مالی داشته باشند، به ته صف واگذاری‌ها منتقل خواهند شد.

*نصب بنرهای مخصوص درباره قیمت تمام‌شده

وی گفت: در هر پروژه در پرند، بنرهای مخصوصی درباره قیمت تمام‌شده و میزان آورده‌نقدی لازم از سوی پیش‌خریداران، نصب می‌شود و امکان رصد میزان پرداختی پیش‌خریداران، توسط پیمانکار فراهم خواهد شد، تا امکان تغییر جانمایی افرادی که پول به موقع واریز نمی‌کنند، برای پیمانکار بوجود بیاید.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها