امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79277
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 83
حجت‌الاسلام والمسلمین شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حاشیه نشست خبری این سازمان، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام والمسلمین شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حاشیه نشست خبری این سازمان، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه شما بیان کرده‌اید که فضای مشارکت مالی را با رسانه‌ها قطع خواهیم کرد منظورتان از این سخن چیست، بیان داشت: ما سازمانی فرهنگی هنری هستیم که پول زیادی نداریم و در برابر ما یک سازمان فرهنگی هنری دیگری را در نظر بگیرید که آن هم پول ندارد چرا باید ما به آن سازمان پول بدهیم.
بی نام و نشان برای صدا و سیما برنامه می‌سازیم

وی اضافه کرد:‌ برخی از سازمان‌ها با نگاهی همانند قلک و یا عابربانک به ما نگاه می‌کنند که این توهینی برای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.

حجت‌الاسلام مرادی افزود: ما به صداوسیما کمک می‌کنیم به مدل خودمان، یعنی برنامه تولید خواهیم کرد، پولی از آنها نمی‌گیریم، اسم خودمان را هم نمی‌زنیم و تنها می‌گوییم که یک محصول خوبی است که آن را پخش کنید؛ یعنی بحث اخلاص برای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به جشنواره فیلم فجر، بیان کرد: تقریباً یک ماه مانده بود که جشنواره فیلم فجر برگزار شود که بنده به عنوان رئیس این سازمان انتخاب شدم در آن زمان به بنده گفتند بیایید با ما مشارکت کنید بنده هم در خطاب متذکر شدم وقتی فیلمی که ساخته شده و فیلم‌نامه آن را نخوانده و ندیده‌ام چگونه می‌توانم در جشنواره فیلم فجر شرکت کنم و مشارکت داشته باشم. بنده در این جشنواره حضور نخواهیم یافت و با شجاعت هم اعلام می‌کنم که ما فیلمی برای این جشنواره نداریم چرا که بیان این مطلب بسیار مهم‌تر از این است که پول بیت‌المال را در جایی سرازیر کنم که اصلاً مشخص نیست چه فیلمی ساخته شده است.

به گفته این مقام مسئول، گرفتاری کار ما این است که بعضی وقت‌ها شاید فضاسازی اتفاق بیفتد که در آن فضاسازی واقعیت‌ها جابه‌جا شود و حقیقت کمی تغییر یابد اما ما در نظر داریم در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران کار سالم و کاری صحیح همراه با سلامت تولید کنیم.
فمنیست‌ها زن را کمتر از مرد تصور می‌کنند

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه مقام معظم رهبری درباره نقش زنان و برابری زن و مرد و فعالیت اجتماعی آنها بیانات متعددی فرموده‌اند اما برخی از سازمان‌ها از جمله خود شهرداری که با گرفتن راننده زن می‌خواهد به مسئله برابری زن و مرد دامن بزنند، گفت:‌ من با نظر شما موافق هستم بعضی‌ها از نقش‌هایی که ما در جامعه به خانم‌ها می‌دهیم و می‌خواهند بگویند که خانم‌ها از آقایان کمتر نیستند مبتنی بر یک فرض قطعی است که زن پایین‌تر از مرد است و به آن ترحم کنید و به آن نقشی دهیم تا دیده شود که در واقع این بلایی است که فمنیست بر سر زن آورده است در صورتی که واقعاً اینطوری نیست زن در نگاه اسلام نه تنها برابر با مرد است بلکه برتر از مرد نیز به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد:‌ رسول خدا (ص)‌ فرموده‌اند: خدا به جنس مؤنث رؤف‌تر از جنس مذکر است؛ در این راستا باید گفت که توجه به همسرداری، زن و دختر و در نهایت ناموس یک موضوع جدی است که بعضی‌ها از آن به صورت بدبینی یاد می‌کنند که در نهایت باید گفت مأموریت ما در این سازمان بسیار بزرگ‌تر از این سخنان است.

انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار