امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79280
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «الثورة» سوریه در شماره امروز (سه شنبه) خود طی مقاله‌ای تاکید کرد که تجارب گذشته به ما ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روزنامه «الثورة» سوریه در شماره امروز (سه شنبه) خود طی مقاله‌ای تاکید کرد که تجارب گذشته به ما آموخته است که غربی‌ها از صندوق‌های رای هراس دارند؛ چرا که این صندوق‌ها، غربی‌ها و تروریست‌های مورد حمایت آنها را از دور خارج می‌کند.

روز گذشته پارلمان سوریه تاریخ 13 خرداد را به عنوان زمان برگزاری انتخابات این کشور خواهد بود و متقاضیان از امروز به مدت 10 روز وقت دارند که نامزدی خود را در انتخابات اعلام کنند.

«الثورة» می‌نویسد: شمارش معکوس برای آشکار شدن پیروزی سوریه بر تروریسم شروع شده است تا با آغاز مرحله‌ای دیگر مردم سوریه با توطئه گران و حامیان آنها تسویه حساب کنند.

این روزنامه می‌افزاید غربی‌های هیچ گاه جرات نکرده‌اند که به صورت واقعی به دموکراسی  وارد شوند. آنها با دموکراسی ادعایی خود قصد دارند مهمترین جریان دمکراسی را در سوریه از کار بیندازند و آماده می‌شوند تا جام خشم خود را بر آن خالی کنند، ولی ملت سوریه در این زمینه درسی خواهند داد که هیچ وقت نیاموخته باشند.

کشورهای غربی از جمله آمریکا و انگلیس در مقابل این انتخابات موضع گرفته و آن را فاقد اعتبار اعلام کرده‌اند از طرف دیگر بان کی مون دبیر کل سازمان ملل نیز اعلام کرد که این انتخابات خلاف بیانیه ژنو 1 است.

روزنامه الثورة سوریه تاکید می‌کند که اوضاع به آن سمت که غربی ها می‌خواهند پیش نرفته و انتخابات بر اساس قانون اساسی در زمان تعیین شده خود برگزار خواهد شد؛ تا اینکه حاصل جمع انتخابات ریاست جمهوری و توافق مردمی بر اجرای آن در زمان تعیین شده، یک شکست آشکار برای دشمنان و پیروزی ملت سوریه باشد.

این مقاله می‌افزاید که غربی‌ها برای راه حل سیاسی خود که سرشار از هزاران تُن سلاح کشنده بود،بسیار تبلیغ می‌کردند و در آن از حکومتی سخن گفتند که قرار بود بین خاندان آل سعود، انگلیس، آمریکا، قطر، ترکیه واسرائیل تقسیم می‌شد.

این روزنامه با اشاره به حمله فرانسه به پارلمان سوریه در سال 1945 می‌افزاید: تروریسم جدید امروز بار دیگر به سوریه بازگشته ‌است وبا همان انگیزه‌های قبلی و با گلوله‌های خمپاره همان پارلمان را هدف قرار داد؛ ولی آنها در برابر اراده ملت سوریه  برای برگزاری گفت‌و‌گوهای ملی به عنوان راه حل بحران و دری برای رسیدن به سوریه‌ای جدید شکست خورده‌اند. ملت سوریه با مقاومت و از خود گذشتگی پیروزی جدیدی رقم خواهد زد و با اطمینان به سوی صندوق‌های رای گیری خواهند رفت.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها